...
kilka fajnych gadżetów aliexpress

10 ciekawych gadżetów z AliExpress

Ciekawe Gadżety z Chin

Serwis Aliexpress to zbiór różnorodnych produktów zarówno tych mniej jak i bardziej przydatnych. Mimo wszystko jednak postanowiliśmy stworzyć dla was listę gadżetów, które są warte waszej uwagi.

1. Magnetyczna Doniczka

10 gadżetów z aliexpress
Latająca Doniczka

Lewitująca donica to bardzo fajny gadżet, który sprawia fenomenalne wrażenie. Gwarantuje zaciekawienie każdej osoby która was odwiedzi. Idealnie wpasuję się w stylizacja nowoczesnego domu. Lewitująca doniczka unosi się dzięki magnetycznej podstawce, która zasilana jest poprzez prąd. Donica może unosić przedmioty o wadzę nie przekraczającej 300gram.

2. Wentylatorek z widmowym zegarkiem.

10 gadżetów z chin
Wentylator z zegarkiem na USB.

Mini wiatrak zasilany poprzez port USB, to nie jeden z gadżetów bez zastosowania. Ponieważ posiada on dwa konkretne zastosowania. Przede wszystkim przynosi on ulgę w te najgorętsze dni wytwarzając przyjemny chłodny powiew powietrza. A także pełni on rolę zegarka wyświetlający aktualną godzinę w systemie analogowym. Dodatkowo prezentuję się on niesamowicie zwłaszcza przy zgaszonych światłach.

3. Przenośny nawilżacz powietrza

mini nawilżacz powietrza na usb
Nawilżacz powietrza USB

Ultra dźwiękowy nawilżacz powietrza z miłym dla oka akcentem RGB. Posiada dwa tryby nawilżania-ciągły i przerywany, co więcej cechuję cichym działaniem oraz wydajnością 45ml/h . Rozpyla on mgiełkę, która poprawia znacznie jakość oddychania i nie podrażnia dróg oddechowych. Dodatkowo można stosować w nim olejki zapachowe, które eliminują brzydkie zapachy w pomieszczeniu. Można stosować w biurze, pokoju lub aucie.

4. Stojak na Słuchawki, Zegarek oraz Telefon z ładowaniem indukcyjnym

stojak z ładowaniem indukcyjnym
Ładowarka Indukcyjna – stojak

Kolejny praktyczny produkt dla gadżeciarzy. Jeśli jesteś posiadaczem telefonu, słuchawek lub smartwatcha z ładowaniem indukcyjnym to powinieneś sprawić sobie właśnie taki stojak. Stworzy ci on wyznaczone miejsce na odkładanie swoich perełek a co więcej naładuję ich baterię.

5. Galaktyczny Projektor z głośnikiem bluetooth

domowy projektor świateł
Projektor Gwiazd z głośnikiem

Bardzo fajny projektor, który stworzy w twoim pokoju niesamowity klimat rozświetlając gwiazdy, galaktyki i mgławice na suficie i ścianach. Posiada on także wbudowany głośnik z którym można połączyć się poprzez bluetooth. Kojąca muzyka wraz z gwieździstym sufitem pozwoli ci się odprężyć i zrelaksować. Projektor posiada funkcje czasowego wyłączenia. Można go także wykorzystać jako oświetlenie imprezowe, ponieważ da się synchronizować światło z muzyką.

6. Elastyczny statyw do Telefonu

gadżety do telefonu
Uchwyt do Telefonu

Taki statyw może się przydać zawsze i wszędzie a nie jest to duży wydatek dlatego warto go mieć. Posiada on trzy elastyczne nogi, które można ustawić odpowiednio w zależności od potrzeby (np. na gałęzi drzewa). Daje to spore możliwości na bardzo fajne kadry zdjęć lub filmów.

7. Lewitujący Globus

10 praktycznych gadżetów z aliexpress
Latający Globus

Lampka wraz z lewitującym globusem to jeden z ciekawszych gadżetów tego zestawienia. Mapę można swobodnie obracać i sprawdzać dowolne lokalizacje na naszym globie. Dodatkowo może funkcjonować np. jako lampka nocna przy naszym łóżku.

8. Świecący Wisiorek

10 gadżetów
Świecący Naszyjnik

Stylowy naszyjnik posiadający wiele dostępnych wzorów, co więcej nie jest on taki zwyczajny, ponieważ świeci w ciemności. Idealny na drobny prezencik dla bliskiej osoby. Będzie się świetnie wyróżniał w nocnych porach, dostępny w różnej kolorystyce.

9. Magiczna Plazmowa Kula

Magiczna kula plazmowa aliexpress
Plazmowa Lampka

Zawsze chciałem mieć taki bajer. To szklana kula wypełniona gazem w którym dochodzi do wyładowań elektrycznych, dlatego uzyskujemy ciekawy efekt świetlny. Przy dotknięciu palcem szklanej powierzchni wszystkie wyładowania skupiają właśnie w tym miejscu.

10. Zapalniczka Plazmowa USB

zapalniczka plazmowa na USB
Zapalniczka Elektryczna

Elektryczna zapalniczka to także jeden z tych praktycznych gadżetów. Przede wszystkim zasilana jest poprzez prąd dlatego po wyczerpaniu się baterii należy ją tylko naładować. Co więcej świetnie sobie poradzi w trudnych warunkach pogodowych, śnieg, deszcz czy silny wiatr nie są dla niej wzywaniem.

Sprawdź także: 10 polecanych gadżetów z Aliexpress

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.