...
zestaw narzędzi, które warto jest zamowic z aliexpress

6 narzędzi, które warto kupić na AliExpress

Dzisiaj chcielibyśmy wam przedstawić listę narzędzi, które w naszej opinii warto jest zamówić na AliExpress. Przede wszystkim wybraliśmy narzędzia, które powinny znaleźć się w każdym domowym warsztacie. Wszystkie wymienione przedmioty nadają się do zastosowań domowych jak i profesjonalnych.

1. Deko wkrętarka akumulatorowa 20V

wkrętarka z aliexpress
Akumulatorowa Wkrętarka

Wiertarko-wkrętarka to jedno z tych narzędzi, które powinno się znaleźć w warsztacie każdego majsterkowicza. Ponieważ ułatwi i przyśpieszy nam wykonywanie wielu czynności. Dlatego pierwszą pozycją w naszym zestawieniu jest doceniana przez użytkowników wkrętarka Deko. Posiada ona w zestawie dwie baterie, podstawowe bity i wiertła, ładowarkę oraz walizkę do przewożenia.

2. Pistolet do kleju na gorąco

zestaw narzędzi z aliexpress
Klej na gorąco

Kolejnym z praktycznych narzędzi, które warto posiadać w swoim warsztacie jest pistolet do kleju na gorąco. Jest to bardzo uniwersalny przyrząd, który może się przydać w wielu sytuacjach i można go wykorzystać prawie do wszystkiego. Produkt przygotowany dla was to bardzo fajny zestaw, który zawiera pistolet, klej w różnych kolorach, a także nożyki do odcinania nadmiaru. Wszystko to ładnie i schludnie spakowane w czarny pokrowiec.

3. Poziomnica laserowa Deko

lista narzędzi do warsztatu domowego
Poziomnica płaszczyznowa

Ten produkt skierowany jest dla bardziej zaawansowanych użytkowników. Jest to poziomnica laserowa, która wyświetla linie w zakresie 360 stopni. Gdy postawi się ten przyrząd na środku pomieszczenia wygeneruje on wiązki, które będą biegły po ścianie, suficie oraz podłodze. Co więcej kolor lasera jest zielony, dlatego jest lepiej przyswajalny dla oka dlatego wpływa pozytywnie na komfort pracy. Dodatkowo Wiązki są samo poziomowane za pomocą magnetycznego kompensatora z funkcją ostrzegania o rozpoziomowaniu.

4. Stacja Lutownicza

kilka narzędzi dla majsterkowicza
Lutownica z regulacją temperatury

Stacja lutownicza od firmy Quicko, to wysoko oceniana przez użytkowników lutownica. Która cechuje się szybkim nagrzewaniem oraz dokładną kontrolą temperatury. Co więcej posiada ona zautomatyzowany tryb czuwania, gdy nie używamy kolby przejdzie ona w tryb uśpienia, natomiast gdy podniesiemy rękojeść ponownie się uruchomi. Jej kolejnym atutem jest możliwość wymiany grotów, które są dostępne w zestawie.

5. Zestaw kluczy z grzechotką

zestaw kluczy z grzechotką aliexpress
Zestaw kluczy płaskich

Klucze to zdecydowanie jedno z narzędzi, które powinno znajdować się nie tylko w każdym warsztacie, ale w każdym gospodarstwie domowym. Ponieważ w każdym mieszkaniu prędzej czy później zdarzy się sytuacja gdy będzie potrzebowali dokręcić lub odkręcić jakąś śrubę. Dlatego postanowiliśmy zaprezentować wam zestaw płaskich kluczy o dużej wytrzymałości. Dodatkowo ich szczególną cechą jest grzechotka zastosowana przy stronie oczkowej. Warto jest także dodać, że wszystkie klucze przechowywane są w zwijanym pokrowcu, dzięki temu zajmują naprawdę mało miejsca.

6. Multimetr

zestawienie przydatnych narzędzi
Miernik do prądu

Wysokiej jakości multimetr Aneng q1 do elektrycznych pomiarów z duża liczbą dodatkowych akcesoriów oraz pokrowcem. Miernik ten posiada także bogatą liczbę zastosowań. Co więcej może służyć on do zastosowań przez profesjonalistów jak i osoby początkujące.

Sprawdź także: 10 dodatków do Twojego samochodu

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.