...
Produkty Xiaomi z Chin

6 produktów Xiaomi wartych zakupu

Marka Xiaomi cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem, duży wpływ ma na to katalog produktów oraz jakoś ich wykonywania. Od dłuższego czasu są jedną z dominujących marek w Europie. Przygotowaliśmy dla was kilka produktów wartych naszej uwagi, są to sprawdzone produkty, które mają bardzo dobre opinie oraz ich cena nie jest wygórowana, a czasem używając kodu lub korzystając z promocji Shopee bardzo atrakcyjna.

Xiaomi Mi Band 6 z Shopee

Xiaomi Mi Smart Band 6 NFC

Znane i lubiane inteligentne opaski typu Smartband firmy Xiaomi. Jest to kolejna z serii prostych, a także wygodnych zegarków Smart. Opaska Mi Band 6 posiada wiele trybów sportowych niewątpliwie, sama konstrukcja jest bardzo smukła i wydaje się na czasie. 1,56-calowy ekran AMOLED oraz wytrzymała bateria 125 mAh dodaje tylko przekonaniu, że warto zainwestować w ten produkt.

Cena regularna: 249,00 zł Kup z Shopee
Cena z kodem: Sprawdź AleRabat

Xiaomi Mi Temperature Humidity Monitor z Shopee

Xiaomi Mi Temperature & Humidity Monitor 2

Bardzo dobry czujnik temperatury i wilgotności, który powinien znaleźć się w każdym domu. Z monitorem połączysz się z pewnością, w systemie Smart Home poprzez aplikację mobilną.
• Zakres wilgotności 0% ~ 99% RH
• Zakres temperatur: 0ºC ~ 60ºC

Cena regularna: 39,00 zł Kup z Shopee
Cena z kodem: Sprawdź AleRabat

Xiaomi Mi True Wireless Earphones 2 Basic z Shopee

Xiaomi Mi True Wireless Earphones 2 Basic

Słuchawki bezprzewodowe BT w wersji dousznej to bardzo dobry wybór nieprzekraczający budżetu 100zł. Jakoś odtwarzanego dźwięku w technologii AAC Advanced Audio Coding SBC jest zadowalająca. Podczas rozmowy mikrofon także spełnia swoją rolę. Jedynym minusem jest żywotność baterii, ale nadrabia nam to wsparcie produktu z aplikacją mobilną.

Cena regularna: 149,00 zł Kup z Shopee
Cena z kodem: Sprawdź AleRabat

Xiaomi Mi Air Purifier 3C z Shopee

Xiaomi Mi Air Purifier 3C

Oczyszczasz powietrza to w aktualnych czasach podstawa wyposażenia każdego gospodarstwa domowego. Uwalnia nas przede wszystkim od smogu, ale zastosowany w wersji Purifier 3C filtr HEPA usuwa także gromadzące się pyłki, czy też pleśń. Czas Covidowy pokazał nam, jak ważne jest oczyszczanie powietrza w naszym domu czy pracy i jak ważną pełni to rolę w naszym codziennym życiu.

Cena regularna: 499,00 zł Kup z Shopee
Cena z kodem: Sprawdź AleRabat

Xiaomi Mi Wireless Power Bank Essential z Shopee

Xiaomi Mi Wireless Power Bank Essential

Powerbank to bardzo przydatny gadżet do ładowania naszych urządzeń w trakcie krótkich oraz planowanych wyjazdów. Lekki i bardzo elegancki bank energii o mocy 10000mAh i wadze 230g świetnie spisze się także w podróży samolotem. Wersja Essential obsługuje ładowanie przewodowo i bezprzewodowo w standardzie Qi.

Cena regularna: 149,00 zł Kup z Shopee
Cena z kodem: Sprawdź AleRabat

Xiaomi Mi Ink Pen

Zestaw High-capacity Ink Pen to porządne długopisy biurowe, które piszą płynniej, a także dłużej od konwencjonalnych piór żelowych. Elegancka wersja sprawdzi się podczas podpisywania ważnych dokumentów, egzaminu czy też zajęć na uczelni. Żywy, jednolity kolor sprawia lepszy efekt na papierze, a konstrukcja zapewnia praktyczny chwyt.

Cena regularna: 29,00 zł Kup z Shopee
Cena z kodem: Sprawdź AleRabat

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.