...
sprzęt komputerowy aliexpress

Akcesoria dla gracza do 200zł

W dzisiejszym artykule chcielibyśmy zaprezentować wam przydatne akcesoria dla gracza w przedziale cenowym do dwustu złotych. Znajdziecie tutaj polecane przez nas podstawowe akcesoria niezbędne dla każdego gracza, które znacznie poprawią komfort użytkowania. Między innymi klawiatury, myszki słuchawki i wiele innych.

1. Gamingowa klawiatura mechaniczna AULA

akcesoria dla gracza z aliexpress
mechaniczna klawiatura rgb

Klawiatura to jedna z podstawowych akcesoriów każdego gracza, dlatego dobrze jest posiadać odpowiednio wytrzymały sprzęt. Przedstawiana przez nas klawiatura jest typu mechanicznego, dzięki czemu posiada wytrzymałe przełączniki aż do 50milinów kliknięć. Dodatkowo posiada ona bardzo ciekawy design z fajnym podświetleń RGB.

2. Myszka optyczna Razer

najlepsze Akcesoria komputerowe
Myszka Gamingowa

Bardzo ważnym elementem komputera jest także myszka. W większości gier sterowanie odbywa się przy jej pomocy, dlatego warto postawić na dobre akcesoria. Dlatego chcemy wam zaprezentować myszkę optyczną od renomowanej firmy Razer. Której czujnik optyczny pozwala na ustawienie DPI aż do 6400.

3. Gamingowe Słuchawki YC

akcesoria dla gracza
Słuchawki przewodowe dla gracza

Każdy gracz doskonale wie o tym, że dobra jakość dźwięku ma duży wpływ na rozgrywkę, zwłaszcza przy grach typu counter-strike. Z tego powodu na liście znalazły się właśnie te słuchawki, które zapewniają duży komfort użytkowania z uwagi na ich niewielką wagę a także oddychający materiał. Posiadają także wbudowany mikrofon na giętkim pałąku, który umożliwi komunikację w z graczami.

4. Kontroler PC GameSir T4 Pro

Gamingpad bluetooth

Kolejnym z produktów gamingowych jest bezprzewodowy kontroler do gier PC. Ponieważ na dużej liście gier zdecydowanie wygodniej się gra na takim padzie warto jest się w niego wyposażyć. Dużym plusem jest jego bezprzewodowe połączenie, dzięki czemu można wygodnie się rozsiąść w fotelu lub na kanapie i nie trzeba się martwić czy wystarczy nam kabla.

5. Podkładka chłodząca do laptopa

akcesoria dla laptopów aliexpress
Podstawka chłodząca laptopa

Niektórzy z graczy decydują się na laptopa bądź konsole zamiast standardowego pc. Wiadomym jest, że systemy chłodzące w takim małym sprzęcie nie są jakoś super wydajne. Warto jest więc zadbać o ich dodatkowe chłodzenie aby sprzęt nie zużył się zbyt szybko i mógł nam służyć przez kolejne lata. Z pomocą przychodzi właśnie taka podstawka, która z mocą 6 wentylatorów nieustannie chłodzi nasz sprzęt. Można ją także wykorzystać do konsoli. Co więcej jej design prezentuje się naprawdę niesamowicie.

6. Organizer do kabli na biurko

Organizer do kabli na biurko aliexpress
Uchwyt na kable

Każdy gracz doskonale wie, jak uciążliwe potrafią być kable, które rozmieszczone są po całym biurku. Warto jest więc zadbać o odpowiedni porządek, który poprawi nasz komfort użytkowania. Przedstawiany silikonowy organizer to tani przedmiot, która rozwiąże problem plątających się kabli raz na zawsze.

7. Wzmacniacz WIFI Xiaomi

Wzmacniacz sygnału xiaomi
Xiaomi WiFi Repeater Pro

Słaby sygnał wifi potrafi napsuć nerwy każdemu. Wyobraź sobie, że w najważniejszym momencie rozgrywki zanika ci sygnał wifi, na samą myśl idzie się zdenerwować prawda? Akcesoria takie jak wzmacniacz wifi od xiaomi nie dopuści nigdy do takiej sytuacji. Wystarczy połączyć się przez taki repeater i cieszyć się wysokiej jakości sygnałem wifi.

8. Mikrofon pojemnościowy FiFine

Mikrofon pojemnościowy na usb

Wysokiej jakości mikrofon pojemnościowy w niezwykle przystępnej cenie. Mikrofon posiada regulację głośności, a jego użytkowanie jest bardzo proste, wystarczy podłączyć kabel usb i można z niego korzystać. Mikrofon umieszony jest na małym statywie i nie zajmuje dużo miejsca, co jest jego atutem. Dodatkowo posiada on także automatyczną redukcję szumu.

Sprawdź także:

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.