...
Dzień Dziecka

Co kupić na Dzień Dziecka?

Dzień Dziecka 2022 już 1 czerwca. Jak większość rodziców z pewnością masz problem z wyborem prezentu. Wybór upominku jest bardzo trudny i zupełnie różny względem wieku oraz zainteresowań. Warto poświęcić trochę czasu przy wyborze niespodzianki dla swojej pociechy, ponieważ to właśnie jej uśmiech sprawi, że dzień stanie się lepszy. Dzień Dziecka obchodzimy od wielu lat, to święto z tradycją. Sprawmy aby nasze dziecko miało wyjątkowy dzień i podarujmy mu wyjątkowy prezent.

Alilo Króliczek Smarty Bunny Dzień Dziecka

Alilo Króliczek Smarty Bunny

Alilo to świetna zabawka do nauki wczesnoszkolnej i przedszkolnej. Króliczek w Polsce zdobył prestiżową nagrodę Zabawka Roku. Alilo posiada polskie wsparcie językowe oraz bawi i uczy rozpoznawania kolorów.

Cena regularna: 219,00 zł Kup z Shopee
Cena z kodem: Sprawdź AleRabat

Czytaj z Albikiem Interaktywne Pióro z Shopee

Czytaj z Albikiem Interaktywne Pióro

Mówiąca książka czytaj z Albikiem to świetna zabawa dla najmłodszych pełna ciekawych przygód edukacyjnych. W zestawie z piórem dodaje niesamowitych wrażeń, a dziecko jest bardzo aktywne i skupione.

Cena regularna: 159,99 zł Kup z Shopee
Cena z kodem: Sprawdź AleRabat

Zestaw Hot Wheels Dzień Dziecka

Zestaw Hot Wheels

Samochody Hot Wheels® to marzenie każdego chłopaka. Niezależnie od wieku to bardzo fajny pomysł na prezent na dzień dziecka. Zestaw posiada aż 6 samochodzików, wyrzutnię oraz rampy do skoków.

Cena regularna: 89,99 zł Kup z Shopee
Cena z kodem: Sprawdź AleRabat

Nerf Elite 2.0 Turbine Shopee

Nerf Elite 2.0 Turbine

Blaster Nerf to fantastyczny zabawkowy pistolet napędzany na baterie wraz z kompletem strzałek. Są popularne wśród chłopców jak i również dziewczynek, w pełni bezpieczne. Wykonane z wysokiej jakości materiału bez substancji toksycznych.

Cena regularna: 249,99 zł Kup z Shopee
Cena z kodem: Sprawdź AleRabat

Lalka LOL + mebelki Dzień Dziecka

Lalka LOL + mebelki

Laleczki L.O.L są bardzo popularne wśród dziewczynek i cieszą się niesamowitym zainteresowaniem na całym świecie. Stylowe wnętrza, kolorowe akcesoria i wiele więcej w paczce LOL Suprises.

Cena regularna: 59,99 zł Kup z Shopee
Cena z kodem: Sprawdź AleRabat

Koci domek Gabi

Oryginalny zestaw figurek oraz akcesoriów z serialu Koci domek Gabi, czyli jednej z najpopularniejszych bajek 2022 roku. Zabawka posiada wiele efektów świetlnych oraz dźwiękowych wraz z figurką Gabi.

Cena regularna: 499,99 zł Kup z Shopee
Cena z kodem: Sprawdź AleRabat

Karaoke dla dzieci Dzień Dziecka

Karaoke dla dzieci

Wysokiej jakości Karaoke z dwoma mikrofonami oraz kulą świetlną. Świetny pomysł dla rodzeństwa na dzień dziecka. Super zabawa i nauka w jednym, wysokość regulacji 68-104 cm.

Cena regularna: 99,99 zł Kup z Shopee
Cena z kodem: Sprawdź AleRabat

Trefl Puzzle Disney+ z Shopee

Trefl Puzzle Disney+

Układanki bardzo pobudzają wyobraźnię naszych dzieci. Zestaw puzzli w świecie Disneya dodatkowo zachęca do zabawy. Wybór jest różnorodny dla chłopczyka i dziewczynki.

Cena regularna: 19,99 zł Kup z Shopee
Cena z kodem: Sprawdź AleRabat

1 thought on “Co kupić na Dzień Dziecka?”

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.