...
Gadżety z AliExpress

Gadżety z AliExpress

Gdy jesteś zwolennikiem prostych rozwiązań oraz lubisz wygodę, z pewnością musisz sprawdzić nasze zestawienie Gadżety z AliExpress. Znajdziesz tu wiele narzędzi, które usprawnią Twoje codzienne obowiązki. Funkcjonalne narzędzia, które tu prezentujemy ułatwią wam życie oraz pozwolą zaoszczędzić czas. Wiele z tych innowacji są wyjątkowo pomysłowe! Sprawdź sam co najbardziej nam się podoba, oraz które bajery wybraliśmy specjalnie dla Ciebie. Wybrane gadżety z chin to aktualnie bestsellery na rynku AliExpress oraz Shopee.

Przenośny sterylizator USB gadżety z AliExpress

Przenośny sterylizator USB

Świetne przenośne urządzenie, dzięki któremu pozbędziesz się zarazków z telefonu, pilota czy zegarka. Doskonale sprawdzi się jako akcesorium, do Twojej torebki lub plecaka. Możesz z niego korzystać także podczas korzystania z publicznej toalety lub stołówki. Ultrafioletowa lampa sterylizuje wszystko co tylko zechcesz, doskonale sprawdza się na wyjazdach.

Cena regularna: 180,00 zł | Kup z Aliexpress
Cena z kodem: 130,00 zł | Sprawdź AleRabat

Antykradzieżowe ETUI na karty kredytowe z AliExpress

Antykradzieżowe ETUI na karty kredytowe

ETUI antykradzieżowe, które zablokuje każdą nieautoryzowaną próbę płatności zbliżeniowej. Case blokuje możliwość pobrania danych z Twoich kart. Wykonany z tlenku glinu w eleganckim stylu.

Cena regularna: 3,00 zł | Kup z Aliexpress
Cena z kodem: 1,50 zł | Sprawdź AleRabat

Monitor pięlegnacji roślin Gadżety z AliExpress

Monitor pięlegnacji roślin

Monitor wysyłający informacje o stanie Twoich roślin przez aplikację mobilną. Wyświetla dane takie jak stan nawodnienia gleby, aktualne nasłonecznienie oraz temperaturę. Wodoodporna konstrukcja stopnia IP5.

Cena regularna: 70,00 zł | Kup z Aliexpress
Cena z kodem: 50,00 zł | Sprawdź AleRabat

Mysz pionowa CHYI z AliExpress

Mysz pionowa CHYI

Precyzyjna mysz biurowa sprawi, że Twoja ręka odpocznie i nie będziesz narażony na zespół cieśni nadgarstka. Zapewnia naturalne ułożenie dłoni, doskonała do wielogodzinnej pracy zdalnej przy komputerze. Bezprzewodowa mysz ze zmiennym DPI oraz sygnałem 2.4 GHz.

Cena regularna: 50,00 zł | Kup z Aliexpress
Cena z kodem: 30,00 zł | Sprawdź AleRabat

Bezdotykowy piankowy dozownik mydła Gadżety z AliExpress

Bezdotykowy piankowy dozownik mydła

Bezprzewodowy dozownik mydła, idealny do łazienki lub kuchni. Funkcja szybkiego spieniania 0.25 sec piany z możliwością kontroli objętości oraz duży zbiornik podkreśla, że warto zainwestować w to urządzenie. Ładowanie przez USB o napięciu DC 5V – 0,8a.

Cena regularna: 90,00 zł | Kup z Aliexpress
Cena z kodem: 65,00 zł | Sprawdź AleRabat

Łyżka z wagą elektroniczną z AliExpress

Łyżka z wagą elektroniczną

Waga kuchenna w formie łyżeczki do odmierzania małych ilości produktu takich jak zioła, mleko dla dzieci czy lekarstwa. Dokładność urządzenia to 0.1g z wbudowanym wyświetlaczem LCD. Zasilana baterią litową CR2032. Doskonale sprawdza się w kuchni, a jej mały rozmiar i elegancki wygląd będzie pasował do każdego pomieszczenia gastronomicznego.

Cena regularna: 20,00 zł | Kup z Aliexpress
Cena z kodem: 10,00 zł | Sprawdź AleRabat

Generator białego szumu z AliExpress

Generator białego szumu

Urządzenie do generowania białego szumu i innych kojących dźwięków. Gdy Twoje dziecko lub Ty sam masz problem ze snem, te Gadżety z AliExpress są właśnie dla Ciebie. Cechą generatora jest różnorodny wybór dźwięków takich jak bicie serca, fale morskie, zegar czy odgłosy ptaków. Generator białego szumu posiada również wykrywanie uśpienia, minutnik oraz wytrzymały akumulator 1200mAh.

Cena regularna: 65,00 zł | Kup z Aliexpress
Cena z kodem: 45,00 zł | Sprawdź AleRabat

Rozdrabniacz do warzyw Gadżety z AliExpress

Rozdrabniacz do warzyw

Jesteś zwolennikiem zupy krem i sałatek jarzynowych? To narzędzie specjalnie dla Ciebie. Elektryczna kruszarka żywności poradzi sobie z każdym warzywem cebulą, marchewką, dynią lub czosnkiem. Pożegnaj się z ręcznym krojeniem i sprawdź możliwości tego urządzenia. Dostępny w różnych kolorach o mocy do 30W i napięciu 3.7V.

Cena regularna: 50,00 zł | Kup z Aliexpress
Cena z kodem: 35,00 zł | Sprawdź AleRabat

Lokalizator AirTag z AliExpress

Lokalizator AirTag

Mini GPS w formie breloka, który pomoże Ci zlokalizować skradziony lub zgubiony przedmiot. Lokalizator działa w połączeniu z WIFI i aplikacją mobilną. Wsparcie oprogramowania Android oraz iOS. AirTag uruchamia alarm dźwiękowy po przekroczeniu ustalonego zasięgu w stanie czuwania, w łatwy sposób w aplikacji można to dostosować lub uruchomić tryb nie przeszkadzać.

Cena regularna: 6,00 zł | Kup z Aliexpress
Cena z kodem: 3,00 zł | Sprawdź AleRabat

Podkładka pod mysz z funkcją ładowania z AliExpress

Podkładka pod mysz z funkcją ładowania

Niezwykle pomysłowe rozwiązanie i przydatne Gadżety z AliExpress w podróży. Podkładka z możliwością ładowania bezprzewodowego Qi telefonu komórkowego lub smartwacha o mocy 5W. Jeśli pracujesz zdalnie i zdarza Ci się także pracować na wyjeździe, to wyjście specjalnie dla Ciebie. Wykonana ze skóry o dizajnerskim wyglądzie podkładka pod mysz 2w1 z lampką kontrolną LED.

Cena regularna: 65,00 zł | Kup z Aliexpress
Cena z kodem: 40,00 zł | Sprawdź AleRabat

Antybakteryjna suszarka do butów z chin

Antybakteryjna suszarka do butów

Ogrzewacz butów w rozmiarach od 28 do 46 zasilany mocą 20W. Usuwa nieprzyjemne zapachy oraz działa antybakteryjnie. Urządzenie jest w pełni bezpieczne i wysuszy przemoczone obuwie już po kilkunastu sekundach. Waży tylko 292g więc świetnie sprawdzi się także w podróży.

Cena regularna: 75,00 zł | Kup z Aliexpress
Cena z kodem: 50,00 zł | Sprawdź AleRabat

Oczyszczacz wody Xiaomi Gadżet z AliExpress

Oczyszczacz wody Xiaomi

Bardzo skuteczny filtr wody montowany bezpośrednio na kran, świetnie sprawdzi się w każdej kuchni. Dzięki temu prostemu urządzeniu marki Xiaomi, możemy pozbyć się dzbanków filtrujących, które tylko zabierają miejsce w szafce. Wysoka wartość adsorpcji i ciśnienia do 0,4mpa. Wkład filtra wymieniamy raz na 3 miesiące.

Cena regularna: 200,00 zł | Kup z Aliexpress
Cena z kodem: 150,00 zł | Sprawdź AleRabat

Automatyczny pojemnik na wykałaczki z chin

Automatyczny pojemnik na wykałaczki

Dozownik do wykałaczek popularny gadżet stosowany na przyjęciach i imprezach. Wystarczy wcisnąć przycisk, proste i nowoczesne narzędzie. Pojemnik dostępny w różnych kolorach, idealnie dopasujemy do naszej kuchni. Waga produktu to tylko 80g, wykonano z Polipropylenu.

Cena regularna: 200,00 zł | Kup z Aliexpress
Cena z kodem: 150,00 zł | Sprawdź AleRabat

Dozownik pasty do zębów z chin

Dozownik pasty do zębów

Elegancki i nowoczesny dozownik pasty do każdej łazienki. Masz dość wiecznie leżącej na umywalce pasty do zębów? To gadżet specjalnie do Ciebie. Przyjazny dla środowiska aplikator można przyczepić do ściany lub postawić na szafce. Dostępny w czterech różnych kolorach szarym, czarnym, zielonym i różowym. Waga to niespełna 130g, a rozmiar 11x6x7cm.

Cena regularna: 200,00 zł | Kup z Aliexpress
Cena z kodem: 150,00 zł | Sprawdź AleRabat

Wielobarwna lampka LED z chin

Wielobarwna lampka LED

Lampka USB emitująca niesamowite barwy takie jak tęcza, wschód i zachód słońca, ciepła i zimna odmiana białego światła. Doskonale sprawdza się w social mediach i fotografii podczas tworzenia kreatywnych zdjęć czy nagrywaniu TikToków. Materiał z jakiego wykonano lampkę LED to aluminium, a wysokość produktu to od 18 do 28cm.

Cena regularna: 20,00 zł | Kup z Aliexpress
Cena z kodem: 15,00 zł | Sprawdź AleRabat

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.