...
vouchery shopee aliexpress

Kody Rabatowe i CashBack – Aliexpress & Shopee

Dziś postanowiliśmy przedstawić wam fenomenalny sposób na kody rabatowe, a także na cashback. Które będziecie mogli wykorzystywać przy okazji zakupów na stronach takich jak Aliexpress, Shopee, Banggood, DhGate i nie tylko. Dzięki temu chińskie okazje staną się jeszcze bardziej atrakcyjne, a możliwość uzyskania cashbacku pozwoli na zwrot wydanych złotówek. Co więcej metoda, która wam przedstawimy ma także wiele innych przydatnych możliwości, które przypadną do gustu każdego łowcy okazji.


Jak uzyskać kody promocyjne do chińskich sklepów?

Znalezienie odpowiednich bonów zniżkowych nie jest wcale takie trudne jakby się mogło wydawać. Ponieważ istnieje specjalna wtyczka do przeglądarki, która nam w tym pomoże. Udostępnia ona kupony do setek różnego rodzaju sklepów i co najlepsze, wtyczka w automatyczny sposób dodaje je sama podczas naszych zakupów. Co więcej za wszystkie dokonane płatności w partnerskich sklepach otrzymamy także zwrot części wydanych pieniędzy, ale o tym później. Dodatkowo jest także możliwość monitorowania danych produktów, a gdy cena spadnie w dół, zostaniemy o tym poinformowani.

Jak pobrać i zainstalować – Wtyczka Kody Rabatowe 2022

Proces pobierania oraz instalacji jest banalnie prosty i odbywa się poprzez chrome web store – Link do wtyczki. Po kliknięciu w link wyświetli się nam strona, następnie klikamy przycisk „Dodaj do Chrome”. Pojawi się nam okienko od przeglądarki, na którym naciskamy „Dodaj Rozszerzenie”. Gotowe, cały proces instalacji dobiegł końca, teraz możemy z niej korzystać.

Wtyczka Kupony Zniżkowe
Pobieranie i instalacja

Jak korzystać z kuponów zniżkowych i promocji

Gdy posiadamy już zainstalowaną wtyczkę w naszej przeglądarce możemy zacząć używać dostępnych bonów rabatowych. Rozszerzenie to jest bardzo intuicyjne i każdy powinien sobie z nim poradzić bez większych problemów. A zwłaszcza, iż plugin w automatyczny sposób uzupełnia najkorzystniejsze bony zakupowe. Działanie wtyczki zaprezentujemy na podstawie strony Aliexpress.

kody rabatowe aliexpress i shopee
Jak korzystać z wtyczki

Tak jak wspominaliśmy wcześniej korzystanie z wtyczki odbywa się w sposób prosty i bardzo intuicyjny. Po wejściu na stronę, na której będziemy dokonywać zakupów na ikonie wtyczki pojawi się od razu liczba dostępnych kuponów i promocji dla danego sklepu (podpunkt 1 na obrazku). A także nakładka z logiem (podpunkt 2 na obrazku), w której możemy dodawać konkretne produkty do obserwacji, w oczekiwaniu na najlepszą okazje cenową, o której zostaniemy poinformowani.

Kody rabatowe, Cashback i Okazje Cenowe

okazje i promocje shopee i aliexpress

Po otworzeniu wtyczki przed naszymi oczami ukarzę się widok z lewej strony obrazka. Pierwsza zakładka czyli kody rabatowe pokazuje nam wykres średnich kwot jakie udało się zaoszczędzić użytkownikom wtyczki w ostatnie 24 godziny na konkretnym sklepie. Tuż poniżej przedstawiony jest procent cashbacku jaki możemy uzyskać, a jeszcze niżej rekomendowane kupony zniżkowe. Po przejściu do zakładki promocje (prawa część obrazka) ukażą się najlepsze okazje sklepu, które możemy wykorzystać. Np. wyprzedaż do -70% bądź darmowa dostawa.

bony rabatowe shopee aliexpress 2022

Jedną z najciekawszych funkcji tej wtyczki jest właśnie Cashback, czyli zwrot za zakupy. Dzięki tej opcji możemy odzyskać w zależności od sklepu % wydanych przez nas pieniędzy. Jak to konkretnie działa? Firma, która stworzyła tą wtyczkę ma podpisaną umowę z wieloma sklepami, w której za zachęcanie do zakupów otrzymuje prowizje od sklepu. Następnie część z tej prowizji oddaje w nasze ręce, dzięki czemu my cieszymy się zaoszczędzonymi pieniędzmi a sama firma także zarabia. Zaoszczędzone pieniądze zbierają się na naszym koncie, które potem możemy wypłacić.

vouchery na aliexpress i shopee

Kolejnym przydatnym narzędziem, które oferuje nam wtyczka – kupony i rabaty 2022, jest możliwość monitorowania konkretnych produktów w oczekiwaniu na najlepszą okazję cenową. Po znalezieniu interesującego nas przedmiotu dodajemy go do obserwowanych i ustawiamy przez jaki okres ma być monitorowany, a także jaka obniżka cenowa nas interesuje. W momencie gdy cena zostanie obniżona o interesującą nas kwotę zostaniemy o tym poinformowani przez wtyczkę a także drogą mailową. Jest to fajne rozwiązanie, które daje nam możliwość na zaoszczędzenie kliku złotówek i zakupu produktu po najbardziej okazjonalnej cenie.

Dodatkowy sposób – Jak otrzymać Cashback

Istnieje także alternatywa uzyskiwania zwrotu za zakupy, dla wcześniej wymienionej wtyczki. Dla odmiany nie jest nią wtyczka, ale po prostu strona – klik. Aczkolwiek zasady działania się nie zmieniają, witryna ma podpisaną umowę z wieloma sklepami, które udzielają jej prowizji za zakupy skierowanych przez nią użytkowników. Po czym część tej prowizji trafia do nas i możemy cieszyć się cashback’iem. Jak to mówi przysłowie „Wilk syty i owca cała”. Strona posiada naprawdę dużą bazę witryn oferujących zwrot, jest to aż 2949 sklepów online. Między innymi Rtveuroagd, Ikea, Aliexpress, Shopee, Allegro, Empik, Decathlon, Media Markt i wiele wiele innych. Dodatkowo strona także oferuję wiele voucherów rabatowych i przygotowuje zestawienia najlepszych okazji i promocji danych sklepów.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.