...
Rejestrator Jazdy

Rejestrator jazdy z Aliexpress

Rejestrator jazdy to bardzo przydatne urządzenie dla kierowcy. Codziennie na drogach zdarzają się wypadki w trasie, na parkingu czy podczas postoju. Większość takich sytuacji udaje się załatwić bez żadnych problemów lub wzywania policji. Niestety czasem trafimy na kogoś, kto próbuje wmówić nam naszą winę i wyłudzić odszkodowanie. Próby wymuszenia, to bardzo popularny temat wśród oszustów. Warto zainwestować w dobrą kamerkę i mieć udokumentowany incydent. Poniżej zestawienie najlepszych rejestratorów z Aliexpress w rozsądnej cenie i przyzwoitymi parametrami FHD.

Rejestrator jazdy Xiaomi Recorder 2 2K

Xiaomi Recorder 2 2K

Rejestrator Xiaomi Recorder w wersji 2 to bardzo dobry wybór, z uwagi na świetną specyfikację. Szeroki kąt obiektywu, to aż 140 stopni. Obejmuje bardzo duże pole widzenia jazdy oraz zapisuje wysokiej jakości obraz 2K.

Cena regularna: 425,00 zł Kup z Aliexpress
Cena z kodem: Sprawdź AleRabat

Vivilink V30 2K z Aliexpress

Vivilink V30 2K

Kamera na deskę Vivilink to budżetowy rejestrator jazdy w bardzo dobrej jakości. Wyświetlacz 1.54″ w standardzie IPS z monitorem parkowania oraz rozdzielczości 2K. Jeden z polecanych rejestratorów do 100zł.

Cena regularna: 85,00 zł Kup z Aliexpress
Cena z kodem: Sprawdź AleRabat

70mai RC06 4K

Tyla kamerka marki 70mai, gwarantuje rejestrowanie obrazu w jakości 4K. Rejestrator uruchamia się z każdym zarejestrowanym ruchem oraz ewentualnym uderzeniem. Jedną z funkcji dodatkowych jest widoczność w nocy.

Cena regularna: 115,00 zł Kup z Aliexpress
Cena z kodem: Sprawdź AleRabat

Rejestrator Jazdy Azdome V260S

Azdome V260S 1296P

Wideorejestrator producenta Azdome to bogato wyposażona kamera w jakości HD 1296P. Świetny obraz w nocy oraz monitor parkingu. Ekran IPS i wspomaganie jazdy ADAS. Doskonały wybór dla lubiących kontrolę oraz bezpieczeństwo.

Cena regularna: 250,00 zł Kup z Aliexpress
Cena z kodem: Sprawdź AleRabat

Belaibo 2HC FHD 1080P z Aliexpress

Belaibo 2HC FHD 1080P

Kamera z dwoma obiektywami rejestrująca obraz zarówno w środku samochodu jak i na zewnątrz. G-sensor natychmiast nagrywa i blokuje video przed ewentualnym nagłym usunięciem. Wyświetlacz 3″ z rozdzielczość 1080P FHD i ekranem IPS.

Cena regularna: 110,00 zł Kup z Aliexpress
Cena z kodem: Sprawdź AleRabat

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.