...

Sprzęt do treningów w domu

Sprzęt do treningów w domu może być świetnym rozwiązaniem dla osób, które chcą zachować dobra formę, a jednocześnie nie mają czasu chodzić na siłownie. Bo przecież trening w domu może być równie dobry jak ten na siłowni i nie potrzeba kupować niewiadomo jak drogich sprzętów. Dlatego dziś chcielibyśmy przedstawić wam listę przydatnych do domowych ćwiczeń urządzeń.

1. Paraletki do pompek

paraletki do pompek aliexpress
Uchwyty do ćwiczeń

Pierwszym z proponowanych przez nas produktów do domowego fitnessu są paraletki. Są to po prostu poręcze, na których dużo wygodniej wykonywać pompki. Co więcej wpływają one w pozytywny sposób na stawy, dzięki czemu nie są tak obciążane. Dodatkowo zwiększają one zakres ruchu, dzięki czemu zmusimy nasze mięśnie do większego wysiłku. Cechują się dużą wytrzymałością oraz posiadają piankowe osłonki, dzięki którym nie rysują podłogi, a co w domowym treningu jest dość istotne.

2. Zestaw gumy oporowe

gumy oporowe  fitness
Taśmy oporowe fitness

Zestaw gum oporowych do domowego treningu o różnej sile. To naprawdę przydatny sprzęt, dzięki któremu jesteśmy wstanie wzmacniać dokładnie wszystkie partię mięśniowe. Każda z taśm posiada inny opór, dzięki czemu możemy wybrać odpowiednią do aktualnego ćwiczenia. Zestaw takich taśm daje nam naprawdę spore możliwości.

3. Duża mata do ćwiczeń

fitness sprzęt do ćwiczeń w domu aliexpress
Mata do fitnessu

Jeśli chcemy nasze treningi robić w domu, warto jest zakupić matę do ćwiczeń. Zapewni ona nam dużo większy komfort, a dodatkowo ochroni także naszych sąsiadów przed nadmiernym hałasem. Proponowana przez nas mata posiada odpowiednią grubość, a także duży rozmiar bo aż dwa metry długości a w dodatku można ją zwijać po treningu, dzięki czemu nie zabiera dużo miejsca w mieszkaniu.

4. Drążek rozporowy

drążek rozporowy aliexpress
Drążek do ćwiczeń w mieszkaniu

Uchwyt do podciągania pozwala nam na ćwiczenie mięśnie pleców i nie tylko. Proponowany przez nas drążek jest łatwy w montażu oraz bardzo wytrzymały. Wybieramy futrynę na której chcielibyśmy go zamontować następnie rozkręcamy w nim śruby do momentu zaparcia się, a następnie dokręcamy go kluczem i gotowe. Nie trzeba robić żadnych dziur w ścianach i tym podobne. Jego udźwig to aż 200kg.

5. Roller do ćwiczeń mięśni brzucha

sprzęt do ćwiczeń w domu shopee
Roller do ćwiczeń

Kolejny sprzęt do trening w domu to roller, dzięki któremu wzmocnimy mięśnie brzucha. Chwytając za uchwyty po bokach kółek wykonujemy skłon do przodu a następnie wracamy. W zależności od poziomu zawansowania skłony możemy wykonywać na kolanach, stopach bądź podwyższeniu. W zestawie dodana jest także mała mata antypoślizgowa, która poprawi komfort ćwiczenia.

6. Poręcze do dipów

sprzęt do ćwiczeń w domu fitness
Poręcze do ćwiczeń

Mocne i wytrzymałe stojaki do ćwiczeń o łącznym udźwigu 300kg. Posiadają regulacje wysokości poprzez dwa małe pokrętła w szybki i łatwy sposób. Poręcze pozwolą na wykonywanie wielu ćwiczeń na przykład dipy. Po zestawieniu ze sobą poręcze zajmują naprawdę mało miejsca, co jest dużym plusem.

7. Regulowany ściskacz do rąk

najlepszy sprzęt do ćwiczeń w domu z chin
Ściskacz do rąk z regulacją

Kolejny sprzęt do treningów w domu służy do wzmacniania mięśnie przedramion. Jak sama nazwa urządzenia wskazuje, nie jest to skomplikowane ćwiczenie, ponieważ wystarczy tylko ściskać. Expander Fitness posiada regulacje, dzięki której dostosujemy obciążenie do naszego poziomu.

8. Wałek piankowy fitness

Roller do mięśni

Wartym zakupu sprzętem jest także roller do mięśni, który działa wspomagająco podczas ćwiczeń fitness i rehabilitacji. Pozwala on obniżyć napięcie mięśniowe, a także eliminuję ból. A wszystko to dzięki wypustką o specjalnym kształcie, które dają uczucie intensywnego masażu.

Sprawdź także:

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.